Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-G7, i zi

Kodi i produktit:
179025
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

595.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic DMC-G7 është fotoaparat për të gjithë ata që pëlqejnë t'i bëjnë foto ambientit për rreth. Me këtë fotoaparat ju mund të arrini rezultate profesionale falë sensorit Live MOS me rezolucion prej 16 MP. Gjithashtu, me këtë aparat mund të incizohen edhe video me një rezolucion prej 3840 x 2160 pix. Fotografitë dhe videot mund të ruhen në SD, SDHC dhe SDXC ndërsa mund të transferohen në ndonjë pajisje tjetër përmes HDMI-së, USB-së apo Wi-Fi-së. Dimensionet e fotoaparatit janë 124.9 x 86.2 x 77.4 dhe peshon 410 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232826827
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
DCF, EXIF, JPEG, MPO, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-G7EG-K
Lansuar:
25 Shtator 2015
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
124.9 x 86.2 x 77.4
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
360
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-G7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE