Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-G80 + 12-60 mm

Kodi i produktit:
205476
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,081.50 
Ju kurseni : 275.00   (25%)
806.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruani momentet e mrekullueshme të jetës suaj me fotoaparatin Panasonic Lumix DMC-G80 i cili është i krijuar për të kapur momentet në lëvizje falë stabilizuesit dyfishtë të fotografisë dhe sensorit Figital Live MOS me rezolucion 16,84 MP. Të gjitha këto momente të kapura pastaj mund të shpërndahen lehtësisht përmes teknologjisë WiFi. Fotoaparati ka edhe lente kompakte, shumë rezistente dhe me peshë të vogël. Gjithashtu, me këtë aparat mund të incizohen edhe video me një rezolucion prej 4K. Dimensionet e fotoaparatit janë 128.4 x 89 x 74.3 mm ndërsa të bashkangjitur ka edhe lente 14-144 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232856190
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-G80MEG-K
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
12-60 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
128,4 x 89 x 74,3
Pesha me pajisje shtesë [g]:
715
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
453
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-G80 + 12-60 mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE