Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat SONY A5100L, 16-50 mm, i zi

Kodi i produktit:
160109
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
WiFi:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
519.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony Alpha 5100L shquhet për kualitet dhe shpejtësi të fotografisë. Ky fotoaparat ka një sensor të madh të kombinuar me procesorin e fuqishëm BIONZ që ofron fotografi të pastra me përplot detaje si dhe natyrisht, fotografim të shpejtë. Sensori APS-C merr më shumë dritë duke ju mundësuar që fotografitë e juaja të jenë të ndritshme dhe me kualitet profesional. Ndërsa, përmes WiFi-së dhe teknologjisë NFC, ju mundeni shumë lehtë t'i shpërndani fotot tuaja shumë shpejtë. Për më shumë, ky fotoaparat ju mundëson që të incizoni video me rezolucion të plotë HD. Fotoaparati ka një sensor të formatit CMOS Exmor APS HD me rezolucion deri në 24.3 MP. Ndërsa fotografitë dhe videot mund të ruhen në MS PRO Duo, MS PRO-HG Duo, SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 109.6 x 62.8 x 35.7 mm dhe peshon 224g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4905524986808
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Kodi i prodhuesit:
ILCE5100LB.CEC
Lansuar:
8 Tetor 2014
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lense në pako:
16-50mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor R
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
109,6 x 62,8 x 35,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
283
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
224
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Smile Shutter:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoaparat SONY A5100L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE