Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat SONY Alpha 7 + 28-70 mm

Kodi i produktit:
148572
Audio incizues:
Ngjyra:
Zezë
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,223.50 
Ju kurseni : 278.00   (23%)
945.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony Alpha 7 shquhet për kualitet dhe shpejtësi të fotografisë. Ky fotoaparat ka një sensor të madh të kombinuar me procesorin e fuqishëm BIONZ që ofron fotografi të pastra me përplot detaje si dhe natyrisht, fotografim të shpejtë. Sensori APS-C merr më shumë dritë duke ju mundësuar që fotografitë e juaja të jenë të ndritshme dhe me kualitet profesional. Ndërsa, përmes WiFi-së dhe teknologjisë NFC, ju mundeni shumë lehtë t'i shpërndani fotot tuaja shumë shpejtë. Për më shumë, ky fotoaparat ju mundëson që të incizoni video me rezolucion të plotë HD. Fotoaparati ka një sensor të formatit CMOS Exmor APS HD me rezolucion deri në 24.3 MP. Ndërsa fotografitë dhe videot mund të ruhen në MS PRO Duo, MS PRO-HG Duo, SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 126.9 x 94.4 x 48.2 mm dhe peshon 416 g. Me këtë aparat digjital është e bashkangjitur gjithashtu edhe një lente 28-70 mm dhe mund të blihen edhe lente të tjerë të përshtatshme E-mount Sony.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4905524958645
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
35,8
Kodi i prodhuesit:
ILCE7KB.CE
Lansuar:
27 Mars 2014
Lartësia e senzorit [mm]:
23,9
Lense në pako:
28-70mm
Lloji i baterisë:
Litium W
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
126,9 x 94,4 x 48,2
Pesha me pajisje shtesë [g]:
474
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
416
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Smile Shutter:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat SONY Alpha 7 + 28-70 mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE