Fotoaparat SONY ALPHA ILCE-7M2KB, SEL2870

Kodi i produktit:
164727
Audio incizues:
Ngjyra:
Zezë
WiFi:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

1919.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 159.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SONY Alpha ILCE-7M2B është një fotoaparat digjital me sensor të madh të kombinuar me procesorin BIONZ i cili ofron fotografi të pastra, të qarta dhe me përplot detaje. Përparësi e këtij fotoaparati është shpejtësia e fotografimit e shoqëruar me kualitet të lartë. Sensori CMOS ka një rezolucion prej 24.3 MP. Sa i përket lidhjes së tij me pajisje të tjera dhe ruajtjes së fotografive dhe videove, ai ofron vende të microUSB-së apo microHDMI-së si dhe për kartelat MS PRO Duo, MS PRO-HG Duo, SD, SDHC dhe SDXC. Gjithashtu, ai mund të lidhet edhe përmes Wi-Fi-së si dhe përshtatet me teknologjinë NFC. Dimensionet e kamerës janë 126.9 x 95.7 x 59.7 mm dhe peshon 556 g. Ky aparat ka të bashkangjitur lentin bazik SEL 28-70 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4548736001763
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
35,8
Kodi i prodhuesit:
ILCE7M2KB.CEC
Lansuar:
16 Dhjetor 2014
Lartësia e senzorit [mm]:
23,9
Lense në pako:
28-70mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
126,9 x 95,7 x 59,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
599
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
556
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 228 800
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat SONY ALPHA ILCE-7M2KB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE