Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaprat Sony Alpha 6100 + 16-50mm / i zi

Kodi i produktit:
273946
Audio incizues:
Mundësi lëvizje me kënde pjerrtësi të ndryshme:
WiFi:
Viewfinder optikelektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1011.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një fotoaparat xhepi me shumë mundësi dhe me kualitet të lartë të fotove, i cili është dizajnuar duke pasur gjithmonë entuziastët në mendje. Ky fotoaparat vjen me rezolucion efektiv të sensorit 24.2[Mpx], të llojit Exmor CMOS. Lloji i stabilizimit është optik, ndërsa ndjeshmëria maksimale 32,000[ISO]. Madhësia e ekranit 3", për ruajtje të dhënave përkrah kartelat SD, si dhe përkrah WIFI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
3
EAN:
4548736108974
Ekran me prekje touch:
Formatet e fajlleve:
JPEG, JPEG Extra Fine, JPEG Fine, JPEG Standard, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit mm:
23,5
Kodi:
ILCE6100LB.CEC
Lansuar:
24. 10. 2019
Lartësia e senzorit mm:
15.6
Lense në pako:
16-50 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD
Mundësi lëvizje me kënde pjerrtësi të ndryshme:
Ndjeshmëria maksimale ISO:
32 000
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat H x W mm:
120 x 66,9 x 59,4
Pesha me pajisje shtesë g:
396
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
24.2
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Smile Shutter:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Viewfinder optikelektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital i shumëfishtë:
8

Bashkangjitja Fotoaprat Sony Alpha 6100 + 16-50mm / i zi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE