Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoparat Panasonic Lumix DMC-G80

Kodi i produktit:
205474
Audio incizues:
Ngjyra:
Zezë
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

597.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruani momentet e mrekullueshme të jetës suaj me fotoaparatin Panasonic Lumix DMC-G80 i cili është i krijuar për të kapur momentet në lëvizje falë stabilizuesit dyfishtë të fotografisë dhe sensorit Figital Live MOS me rezolucion 16,84 MP. Të gjitha këto momente të kapura pastaj mund të shpërndahen lehtësisht përmes teknologjisë WiFi. Fotoaparati ka edhe lente kompakte, shumë rezistente dhe me peshë të vogël. Gjithashtu, me këtë fotoaparat mund të incizohen edhe video me një rezolucion prej 4K. Dimensionet e fotoaparatit janë 128.4 x 89 x 74.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232856183
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-G80EG-K
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
128,4 x 89 x 74,3
Pesha me pajisje shtesë [g]:
505
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
453
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoparat Panasonic Lumix DMC-G80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE