Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotparat Fujifilm X-T20, me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
214488
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,081.50 
Ju kurseni : 388.00   (36%)
693.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm X-T20 është kamerë kompakte me lente që mund të ndërrohen dhe vjen me kuadro dixhitale dhe mundësi të avancuara të kontrollit manual. Kamera përdor viewfinder me rezolucion të lartë me 2.36 million pika, me reagim të shpejtë dhe frekuencë të lartë të cilat bëjnë që fotot apo inxhizimet tuaja të jenë perfekte edhe nën rrezet direkte të diellit. Kur doni t'i kontrolloni rezultatet e punës suaj, mund t'i shikoni me lehtësi ne ekranin touchscreen 3,0 " me një rezolucion prej rreth 1040K. Fotoaparati ka sensor CMOS me 24.3 megapiksel dhe procesor të imazhit X-Processor Pro. Poashtu, ka kuadro optik me zmadhim 0.62x. Përveç këtyre karakteristikave, fotoaparati poashtu inxhizon video 4K, posedon teknologji Wi-Fi, bateri Li-Ion NP-W126S dhe material magneziumi me dimensione 118.4 x 82.8 x 41.4 mm. Pesha 383 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Fujifilm X
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4547410343540
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,6
Kodi i prodhuesit:
16542555
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS III
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC, UHS-1
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
118,4 x 82,8 x 41,4
Pesha me pajisje shtesë [g]:
383
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
333
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotparat Fujifilm X-T20 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE