Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Sony Alpha 6600 + 18-135mm, i zi

Kodi i produktit:
273949
Audio incizues:
Mundësi lëvizje me kënde pjerrtësi të ndryshme:
WiFi:
Viewfinder optikelektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

2077.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 173.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kamerë e fuqishme me sensorin APS-C BSI CMOS me rezolucion 24.2 MPx dhe procesor imazhi BIONZ X. Ndjeshmëria e lartë e saj ISO shkon nga 100 në 102.400. Sony E. Bayonet 11 fps me vrojtim të mëvonshëm, 8 fps me vrojtim në kohë reale dhe vonesë minimale të ekranit deri në 116 fps. Ky aparat karkaterizohet për aftësinë e zbulimit të fytyrës; histogram; vetë-kohëmatës 2/5/10 sekonda; kontrolli i largët; Video 4K HDR / 30 fps; të shtënat në kohë; dhe formati i videos AVCHD, H.264, XAVC S. Sa i përket ndërfaqeve, aparati mbështet: port për kufje, hyrjen e mikrofonit, mikro USB, mikro HDMI. Mbështet kartat e kujtesës SD, SDHC dhe SDXC. JPEG, RAW. Ekran me pjerrësi 3 inç, 180 ° lart dhe 75 °. Dimensionet 120 x 66.9 x 69.3 mm. Pesha 503 g. Përfshihen lentet Sony 18-135 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
3
EAN:
4548736108639
Ekran me prekje touch:
Formatet e fajlleve:
JPEG, JPEG Extra Fine, JPEG Fine, JPEG Standard, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit mm:
23,5
Kodi:
ILCE6600MB.CEC
Lansuar:
31. 10. 2019
Lartësia e senzorit mm:
15.6
Lense në pako:
18-135mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje me kënde pjerrtësi të ndryshme:
Ndjeshmëria maksimale ISO:
32 000
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat H x W mm:
120 x 66,9 x 69,3
Pesha me pajisje shtesë g:
503
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
24.2
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Viewfinder optikelektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital i shumëfishtë:
8

Bashkangjitja Kamerë digjitale Sony Alpha 6600 + 18-135mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE