Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Olympus E-PL8 + 14-42mm, e zezë, DZ Kit

Kodi i produktit:
252809
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1

Si të porosisim në Gjirafa50?

613.50 
Ju kurseni : 37.00   (6%)
576.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një margaritar midis kamerave që do të shkëlqejë si ju, Olympus E-PL8 mund të bëhet muza juaj e ardhshme. Kjo sjell një dizajn modern që kombinon kthesa klasike dhe theks të lëkurës. Përfundimisht bën selfie të bukura dhe kap momentet magjike në jetë. Zgjidheni kreativitetin tuaj dhe ndani bukurinë me të tjerët. Dizajni i bukur dhe elegant i E-PL8 mbështetet nga kthesa klasike me theks të metaleve. Dizajni i modës me shumë ngjyra mbështetet nga materiale cilësore të përdorura për të bërë kamerën të mahnitëshme. Metal Olympus PEN E-PL8 ofron një sensor të gjallë Live MOS 4/3 "që mund të regjistrojë të dhëna në një rezolucion efikas me 16,1MP, ku regjistrimi i shpejtë i të dhënave ndihmon çipin dhe TruePic VII të fuqishëm. Skena e hapjes mund të përmirësohet duke përdorur të ndërtuarën në flash ose duke rritur vlerën ISO nga 200 në 25600. Mund të regjistroni fotografi me rezolucione deri në 4608 x 3456 ose video FullHD në 1920 x 1080 pika me tingull stereo, ndërsa të dhënat mund të përdoren me SD, SDHC dhe me kapacitet të lartë Kartat e kujtesës SDXC (përputhshmëria me UHS-I). Kamera ka ndërfaqen WiFi pa tel dhe lidhësin microHDMI. Dimensionet e kamerës janë 117.1 x 68.3 x 38.4 mm pa prerje dhe pesha e saj është 326 g pa pajisje dhe 374 g me baterinë dhe kartën e kujtesës. Bateri Li-Ion kujdeset për energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17.3
Kodi:
V205083BE000
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
14-42 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
117.1 x 68.3 x 38.4
Pesha me pajisje shtesë [g]:
374
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
326
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Olympus E-PL8 + 14-42mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE