Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Olympus E-PL9, e bardhë

Kodi i produktit:
231302
Audio incizues:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Video incizues:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

615.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus E-PL9 është një aparat kompakt me një sensor rezolucion 4/3 "Live MOS me rezolucion 17.2 MP që është e pajisur me stabilizim të imazhit me 3 akse. Ndjeshmëria e IOS është në intervalin 100-25600. Kamera ka një procesor imazhi TruePic VIII, proporcion 4: 3, blic të integruar, ekran me prekje LCD 3". Ofron pamje 4K në 30 fps, formatet JPEG dhe RAW, video MOV dhe AVI. Peshon vetëm 380 gram duke përfshirë kartën e memories dhe baterinë. Dimensionet e saj janë: 117.1 x 68 x 39mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
4545350051839
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17.3
Kodi:
V205090WE000
Lansuar:
23. 2. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Bardhë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
117,1 x 68 x 39
Pesha me pajisje shtesë [g]:
380
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
332
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Olympus E-PL9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE