Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon EOS M100, i hirtë

Kodi i produktit:
222779
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

367.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon prezanton një aparat fotografik me stil, të lehtë për përdorim, të pajisur me një gamë të gjerë të teknologjive dhe veçorive për të krijuar imazhe të cilësisë së lartë dhe të pastër shpejt dhe me lehtësi - madje edhe si një fillestar. Kamerë pa reflektim me sensor 24,2 MP CMOS, përpunues imazhi DIGIC 7, ndjekje të shpejtë dhe të saktë CMOS AF ose video të mrekullueshme Full HD në 60 fps. Kamera është e pajisur edhe me dritë ndihmëse AF, kamerë që lejon shkrepje të vazhdueshme me 6.1 korniza për sekondë, mundësinë e kontrollit të thjeshtë me telefonin tuaj smart, ekran me prekje LCD 3 " dhe mundësinë të përdorni teknologjinë e integruar Wi-Fi ose Bluetooth dhe NFC për transferim të lehtë të të dhënave. Sigurisht që ka një. Përveç kësaj, kamera ka një sërë mënyrash fotografimi (filtra kreativ, portret, detaje, sporte, ushqim, panoramë, skenë e natës etj.), lidhje si: Hi-Speed USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC dhe printim direkt. bateri të ringarkueshme Li-ion LP-E12. Dimensionet e kamerës 108.2 x 67.1 x 35.1 mm. Pesha afërsisht. 302 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292093940
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2211C002
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Hiri
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
67,1 x 108,2 x 35,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
302
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24.2
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Canon EOS M100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE