Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon EOS M50, bílá + EF-M 18-150mm IS STM

Kodi i produktit:
233204
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

1144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 95.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon prezanton kamerën e re EOS M50. Kjo mrekulli e vogël ju ofron më të mirën e kamerave të gjithanshme pa pasqyrë. Procesori më i avancuar DIGIC 8, sensori 21.1 milion pixel CMOS, video 4K, touchscreen i rrotullueshëm. I bashkangjitet thjerra EF-M 18-150mm IS STM . Kamerë superiore 24.2 MP me sensor APS-C CMOS, procesor grafik DIGIC 8, regjistrim të shpejtë dhe preciz dual pixel CMOS AF ose 4K. Dritë ndihmëse AF. Kamera lejon regjistrim të vazhdueshëm me 10 korniza për sekondë. Ka kërkues elektronik të pamjeve me OLED të tipit 0.39 me përafërsisht 36060 pika. Ka ekran me prekje LCD 3”, blic, reduktim të syze të kuq, kohëmatës, një mori të modaliteteve të figurës (filterët kreativ, portret, detaj, sport, ushqim, i natës, etj.). Mbështet formatet RAW dhe JPEG. 9 butona të personalizueshëm. Etiketa metadata: informacion për të drejtat e autorit. Ndërfaeet: ??USB me shpejtësi të lartë, konektor HDMI (micro-type D), Wi-Fi, Bluetooth, NFC . Mbështet kartelat memorike SD, SDHC dhe SDXC dhe printimin direkt. Bateria Li-ion LP-E12. Dimenzionet e kamerës 116.3 x 88.1 x 58.7 mm. Pesha rreth 387 g . Madhësia e videos: 4K - 3840 × 2160 (23.98, 25 fps) HD - 1920 × 1080 (59.94, 50, 29.97, 25, 23976 fps) HD - 1280 × 720 (119.9, 100, 59.94, 50 fps)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292109580
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2681C042
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
18-150mm IS STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Bardhë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Canon EOS M50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE