Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon EOS M50 e zezë

Kodi i produktit:
233200
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

1013.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Superior 24.2 MP kamera me sensor APS-C CMOS, përpunues imazhi DIGIC 8, AF me shpejtësi të shpejtë dhe të saktë CMOS ose video të madhe 4K. Kamera lejon shkrepje të vazhdueshme në 10 korniza për sekondë. Shikues elektronik me tip OLED 0.39 përafërsisht 36060 pikë. Sigurisht që ka një ekran me prekje LCD 3, blic të integruar, reduktim të syve të kuq, një gamë të mënyrave të shkëlqyera të imazhit (filtra krijues, portret, detaje, sporte, ushqim, panoramë, skenë e natës etj.), mbështetje RAW dhe JPEG, dhe funksionet e personalizuara: 9 butona të përshtatshëm. Poashtu, kjo kamerë përdro ndërfaqet: Hi-Speed ??USB, lidhës HDMI (mikro-tip D), Wi-Fi, Bluetooth, NFC, dhe mbështet kartat e kujtesës SD, SDHC dhe SDXC dhe printim direkt. Li-ion bateri e ringarkueshme LP-E12. Dimensionet e kamerës 116.3 x 88.1 x 58.7 mm. Pesha afërsisht. 387 g. Madhësia e videos: 4K - 3840 × 2160 (23.98, 25 fps) HD - 1920 × 1080 (59.94, 50, 29.97, 25, 23976 fps) HD - 1280 × 720 (119.9, 100, 59.94, 50 fps)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292109467
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2680C032
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm IS STM, 22mm STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Canon EOS M50 e zezë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE