Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX8 14-42 mm, e zezë

Kodi i produktit:
191032
Audio incizues:
Ngjyra:
Zezë
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1416.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 118.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë digjitale me lente të këmbyeshme dhe sensor të fotografisë Live MOS me 20.3 MPx. Lente Lumix G Vario me 14-140 mm. Ofron mundësinë e instalimit të lentit dhe shfrytëzon karta të memories SD, SDHC dhe SDXC. Përfshin teknologjinë Wi-Fi, NFC dhe kode QR. Për më tepër, produkti përmban stabilizator të integruar për korrektim efikas dhe fokus të përsosur edhe në kushte të dobëta të ndriçimit. Teknologji DFD dhe Live View Finder OLED me 2,360,000 pikë. Ofron mundësinë e krijimit të fotografive panoramë. Dimensionet e produktit janë 133.2 x 77.9 x 63.1 mm ndërsa ngjyra e tij është e zezë..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232831067
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-GX8KEG-K
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
133,2 x 77,9 x 63,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
487
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
435
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX8 14-42 mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE