Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 12-32 mm, e zezë

Kodi i produktit:
193590
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

813.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kamerë digjitale me lente të këmbyeshme dhe sensor të fotografisë Live MOS me 16.84 MPx. Lente Lumix G Vario me 12-32 mm dhe 35-100 mm. Ofron mundësinë e instalimit të lentit dhe shfrytëzon karta të memories SD, SDHC dhe SDXC. Përfshin teknologjinë Wi-Fi, NFC dhe kode QR. Për më tepër, produkti përmban stabilizator të integruar për korrektim efikas dhe fokus të përsosur edhe në kushte të dobëta të ndriçimit. Teknologji DFD dhe Live View Finder OLED me 2,7640,800 pikë. Ofron mundësinë e krijimit të fotografive panoramë. Dimensionet e produktit janë 122 x 70.6 x 43.9 mm ndërsa ngjyra e tij është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232847754
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-GX80WEGK
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
12-32 mm, 35-100mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
122 x 70.6 x 43.9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
426
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
383
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 12-32 mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE