Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80, e argjendtë

Kodi i produktit:
193585
Audio incizues:
Ngjyra:
Argjendtë
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

351.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 me sensor të fotografisë Live MOS 16.84 MPx. Mundëson ruajtjen e momenteve të bukura nga jeta juaj e përditshme. Përfshin lente të këmbyeshme dhe sensor të fotografisë Live MOS 16.84 MPx. Produkti ofron mundësinë e vendosjes së lentit dhe shfrytëzon karta të memories SD, SDHC dhe SDXC. Shfrytëzon teknologjinë Wi-Fi dhe kodet QR. Stabilizator dual pesë-boshtor të fotografisë për korrektim efikas. Posedon flash TTL të integruar dhe ekran LCD touch screen. Ky produkt vjen në ngjyrë të argjendtë dhe ka dimensione prej 122 x 70.6 x 43.9 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232847693
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-GX80EG-S
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
122 x 70.6 x 43.9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
426
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
383
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE