Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80, e zezë

Kodi i produktit:
193584
Audio incizues:
Ngjyra:
Zezë
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë digjitale me lente të këmbyeshme dhe sensor të fotografisë Live MOS me 16.84 MPx. Flash TTL të integruar dhe ekran LCD me touch screen. Përfshin teknologjinë Wi-Fi, NFC dhe kode QR. Për më tepër, produkti përmban stabilizator të integruar për korrektim efikas dhe fokus të përsosur edhe në kushte të dobëta të ndriçimit. Teknologji DFD dhe Live View Finder OLED me 2,7640,800 pikë. Ofron mundësinë e krijimit të fotografive panoramë. Dimensionet e produktit janë 122 x 70.6 x 43.9 mm ndërsa ngjyra e tij është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232847686
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DCF, EXIF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-GX80EG-K
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
122 x 70.6 x 43.9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
426
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
383
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë digjitale Panasonic Lumix DMC-GX80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE