Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Fujifilm X-T100, e argjendtë

Kodi i produktit:
237493
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

687.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Qëndro i gatshëm të kapësh momentet më të rëndësishme dhe me vlerë me kamerën me dizajn retro Fujifilm X-T100. Kamera, anash dizajnit, është pajisur me teknologjinë më të fundit për t'ju sjellur pastërtinë e fotografive me një mori opsionesh e konfigurimesh sipas dëshirës tuaj. Kamera vjen e pajisur me senzorin APS-C CMOS me 24.2 milion piksela, ka ndjeshmëri deri në 51200 ISO, mban ekranin me prekje (touch) me madhësi 3" që mund të rrotullohet në 3 drejtime, mund të inçizoj me kualitet 4K dhe tël idhet me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth v4.1. Pos kësaj, ajo ka portin USB 2.0, portin HDMI micro, portin 2.5mm për mikrofon, mban baterinë NP-W126S Li-Ion dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Fujifilm X
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4547410374186
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Kodi i prodhuesit:
16582050
Lansuar:
5. 6. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
15,7
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
121 x 83 x 47,4
Pesha me pajisje shtesë [g]:
448
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
399
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24.2
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Fujifilm X-T100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE