Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Fujifilm Mini 70, i bardhë

Kodi i produktit:
INSTAX11
EAN:
4547410313826
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16496031
Lansuar:
9 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.00 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky fotoaparat ka një dizajn rinor dhe cilësi të lartë të fotografisë. Aparati përveç që është jo i ndritshëm, ka cilësi të fotografisë dhe lehtësi të operimit duke sjellë opsionin ''selfie'', macro, peizazhin, apo parametrat automatikë të ekspozimit të fotografisë së përkryer në çdo kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410313826
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16496031
Lansuar:
9 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
99.2×113.7×53.2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
281
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE