Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Fujifilm Mini 9 Box 1 - Clear Yellow

Kodi i produktit:
699047INSTAX
EAN:
112211221122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i brendshëm:
INSTAX012
Përmbajtja e pakos:
Fotoaparat, lente, çantë, album, bateri, pako me 10 filma
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
112211221122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i brendshëm:
INSTAX012
Përmbajtja e pakos:
Fotoaparat, lente, çantë, album, bateri, pako me 10 filma
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE