Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Fujifilm Mini 9 Box 1 - Clear Yellow

Kodi i produktit:
699047INSTAX
EAN:
3213131221123123121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i brendshëm:
INSTAX012
Përmbajtja e pakos:
Fotoaparat, lente, çantë, album, bateri, pako me 10 filma
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3213131221123123121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i brendshëm:
INSTAX012
Përmbajtja e pakos:
Fotoaparat, lente, çantë, album, bateri, pako me 10 filma
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE