Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Fujifilm Mini 9 Box 1 - Flamingo Pink

Kodi i produktit:
INSTAX06
Apertura maksimale e lentes:
f/32
Apertura minimale e lentes:
f/12.7
Blic të integruar:
EAN:
111122221111
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 
Ju kurseni : 16.00   (13%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
f/32
Apertura minimale e lentes:
f/12.7
Blic të integruar:
EAN:
111122221111
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
2x AA
Përmasat:
11.9 x 11.6 x 6.8
Pesha [g]:
308
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE