Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital, i zi

Kodi i produktit:
221319
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

215.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital është një mini kamera kompakte me dizajn modern, cilësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe me mundësi të printimit të fotografive menjëherë. Kamera mundëson regjistrim video Full HD, ka një ekran LCD me 3.5 inç, mbështetje Bluetooth dhe zmadhim optik 10x dhe foto redaktimi. Ai kombinon përfitimet e një aparati fotografik dixhital me shtypjen e menjëhershme 2x3. Fotot tuaja mund të verifikohen lehtë në një ekran me prekje LCD me 3.5 inç. Ju mund t'i ndani me Bluetooth ose t'i ruani në një kartë mikro SD me kapacitet deri në 128 GB. Kamerë kompakte me dizajn modern dhe lehtësi përdorimi. Kamera sjell mundësinë e regjistrimit të videove në rezolucion 1080p, ekran me prekje LCD me 3.5 inç, zmadhim optik 10x, mbështetje Bluetooth, rezolucion 13MP, flash të integruar, timer selfie selfie dhe modalitetin e pasqyruar PhotoBooth dhe një sërë mundësish përmirësojnë fotografitë duke përdorur filtra, korniza, afishe, tekst, po ashtu mbështet teknologjinë ZINK Zero Ink.

Vlerësimet

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE