Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Fujifilm Instax MINI 9 Limited Edition - Purple

Kodi i produktit:
591218ab
EAN:
4547410414141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 
Ju kurseni : 11.00   (12%)
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410414141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE