Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Rollei Sportsline 65, i kaltër

Kodi i produktit:
188541
Audio incizues:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Video incizues:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
5
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përkundër çmimit të ultë dhe thjeshtësisë së tij, fotoaparati Rollei ka veti të përsosura. Ky fotoaparat do ju ofroj mundësinë që të fotografoni me kualitet shumë të lartë, jo vetëm foto me 5 Mpix, por gjithashtu edhe video në HD me rezolucion 1280 x 720. Ky fotoaparat është i papërshkueshëm nga uji gjë që ju lejon të fotografoni edhe nën ujë në thellësi deri në 3 metra. Ai është fleksibil, i besueshëm dhe shumë i lehtë për tu përdorur. Fotoaparati ka një konektor USB 2.0 për tu lidhur me kompjuter apo pajisje të tjera. Dimensionet e këtij fotoaparati janë 99 x 73 x 27 mm dhe peshon 110 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2
EAN:
4048805100590
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
10059
Lansuar:
9 Prill 2016
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Përmasat [H x W mm]:
98.7 x 73.2 x 27.3
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
110
Prodhuesi:
Rollei
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
5
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat Rollei Sportsline 65 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE