Kamerë Fujifilm QuickSnap Marine, 27 foto

Kodi i produktit:
237907
Apertura maksimale e lentes:
10
Apertura minimale e lentes:
10
EAN:
074101014075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm sjell në treg kamerën njëpërdorimshe për të kapur çdo moment gjatë pushimeve tuaja në pishina, plazhe apo lumenj. Ky fotoaparat është rezistent ndaj ujit deri në 10 metra thellësi dhe mund të bëjë 27 fotografi me kualitet të lartë deri në 800 ISO me ngjyra të ndezura.


Trupi i këtij fotoaparati është i bërë nga plastika e riciklueshme në mënyrë që të riciklohet lehtë pasi që filmi të konsumohet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
10
Apertura minimale e lentes:
10
EAN:
074101014075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
32
Gjatësia minimale fokale [mm]:
32
Kodi i prodhuesit:
7125229
Lansuar:
12. 6. 2018
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [H x W mm]:
133 x 72 x 42
Pesha me pajisje shtesë [g]:
170
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezistente ndaj ujit:

Bashkangjitja Kamerë Fujifilm QuickSnap Marine edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE