Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Nikon Coolpix W300, e zezë

Kodi i produktit:
215486
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Mediat incizuese:
MicroSDXC, SD, SDHC
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

568.50 
Ju kurseni : 17.00   (3%)
551.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Nikon Coolpix W300 vjen me dizajnin që është rezistent ndaj goditjeve, ujit deri në 30 metra thellësi dhe ngricës për t'ju sjellur imazhe kristal të pastra dhe shumë të detajizuara nëpërmjet senzorit CMOS me 16 mil piksela dhe lensit Wide Zoom NIKKOR. Kamera ka sistemet e navigimit GPS, GLONASS, QZS dhe mund të lidhet me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë SnapBridge. Kamera vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
21,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
VQA070E1
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, optik
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSDXC, SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
11,5 x 66 x 29
Pesha me pajisje shtesë [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix W300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE