Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Rollei Sportsline 64, rezistente ndaj ujit, e kaltër

Kodi i produktit:
219869
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Roleline Sporteline është fleksibile, argëtuese, e besueshme dhe e lehtë për t'u përdorur. Ajo ofron regjistrim cilësor me rezolucion HD deri në 1280 x 720 px. Pajisja është e pajisur me një port USB për karikim dhe transferim të të dhënave, dhe një ekran LCD 2 ". Kamera ofron një slot për karta microSD me kapacitet deri në 32 GB. Regjistrimi në kartat e memories ruhet në formatet JPEG dhe Motion JPEG. Furnizohet me energji nga bateri AAA. Dimensionet e kamerës janë 99 x 73 x 27 mm. Pesha: 110 g.

Vlerësimet

Bashkangjitja Kamerë Rollei Sportsline 64 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE