Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon PowerShot G9X Mark II, i argjendtë

Kodi i produktit:
205854
Apertura maksimale e lentes:
2
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
467.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PowerShot G9X Mark II është një fotoaparat ndër më të mirët në botën e fotoaparatëve SLR dhe ideal për ta dokumentuar ambientin ku gjendeni përmes fotografive. Harroni fotografitë me telefon të mençur pasi që me këtë fotoaparat ju do të keni foto të një niveli shumë më të lartë. Ky fotoaparat do ju ofroj rezultate profesionale dhe përdorim të lehtë falë dizajnit kompakt dhe lentave me hapje deri në f / 2.0 a3 ×. Fotoaparati mund të mbushet lehtësisht përmes kabllos USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
1
EAN:
4549292081107
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
DCF, DPOF, JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
30,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
10,2
Kodi i prodhuesit:
1718C002
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
98,0 × 57,9 × 31,3
Pesha me pajisje shtesë [g]:
206
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
3

Bashkangjitja Fotoaparat Canon PowerShot G9X Mark II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE