Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon PowerShot SX740 HS & Set për udhëtim, e zezë

Kodi i produktit:
241827
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

481.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PowerShot SX740 HS është kamerë e fuqishme dhe e vogël që mban brenda vetes një mori karakteristikash për t'ju mundësuar të kapni imazhe dhe të inçizoni video me kualitet të lartë dhe kënde të ndryshme ashtu siç keni dëshirë. Në pako me kamerën vie çanta DCC-2400 dhe monopodi Gorilla. Kamera është e pajisur me procesorin e imazheve DIGIC 8 me senzorin CMOS 20.3 megapiksela dhe kombinohet me 40x zoom optik në mënyrë që të shkrepni imazhet e përsosura. Pos kësaj, kamera mban ekranin LCD me madhësi 3", është pajisur me baterinë rimbushëse NB-13L që mban energji deri në 265 fotografi si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6.9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8714574659466
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
172
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.3
Kodi i prodhuesit:
2955C016
Lansuar:
4. 8. 2018
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
5184 x 3888
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
110,1 x 63,8 x 39,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
299
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20.3
Rezolucioni i ekranit LCD:
922 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
40

Bashkangjitja Fotoaparat Canon PowerShot SX740 HS & Set për udhëtim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE