Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Aparat digjital Nikon Coolpix A900, i argjendtë

Kodi i produktit:
186961
Apertura maksimale e lentes:
3,4
Lloji i stabilizatorit:
Optike
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

428.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky aparat ka një senzor CMOS me rreth 20 milionë px. Lenti i këtij aparati ofron zmadhim optik deri në 35x, ndërsa gjatësia fokale është nga 4.3 deri në 151 mm. Veç tjerash, aparati është i pajisur me një monitor LCD dhe jetëgjatësia e baterisë është rreth 270 shkrepje (me mundësi rimbushje).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,4
Apertura minimale e lentes:
6,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089489492
Formatet e fajlleve:
AAC, H.264, JPEG, MP4, MPEG 4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
151
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
VNA911E1
Lansuar:
5 Mars 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
113 × 66,5 × 39,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
298
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
35

Bashkangjitja Aparat digjital Nikon Coolpix A900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE