Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aparat fotografik Nikon Coolpix B500

Kodi i produktit:
186965
Apertura maksimale e lentes:
3
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
314.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me aparatin fotografik Nikon Coolpix B500 B ju mund të bëheni shumë lehtë fotograf kreativ dhe të bëni fotografi të mahnitshme. Përparësitë e tij janë dizajni i kamerës, madhësia dhe pesha e vogël që ju mundëson ta bartni me vete kudo, gjithashtu është e pajisur me një optikë e cila zmadhon deri në 40 herë. Kjo pajisje e vogël është partneri juaj ideal për të shpërndarë eksperiencat më të mira të jetës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
018208949038
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
160
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4
Kodi i prodhuesit:
VNA952E1
Lansuar:
5 Mars 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Purpurt
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
113,5 × 78,3 × 94,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
542
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
40

Bashkangjitja Aparat fotografik Nikon Coolpix B500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE