Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon PowerShot SX730 HS, i zi

Kodi i produktit:
212271
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
391.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një aparat i thjeshtë dhe i vogël por shumë efikas me një sërë veçorish që ju nevojiten për të fotografuar dhe filmuar. Për shembull, këto karakteristika përfshijnë zmadhim të madh 40x, Wi-Fi, Bluetooth v4.1 dhe NFC, dhe regjim kreativ dhe unik të fotografimit. Poashtu, ka procesor DIGIC 6 dhe sensor imazi CMOS me 20.3 rezolucion. Lentet mund t'i përdorni me zmadhim optik 40x dhe me ZoomPlus 80x. Ka ndriçim f / 3.3 deri f / 6.9. I përbërë me 13 elemente të lenteve në 11 grupe (1 kub Hi-UD, 3 kube UD, 2 lente asferike me dy anë). Ka stabilizim të imazhit me inteligjent IS. Ka ekran LCD me rezolucion të lartë. Fuksionon me memorie kartat SD, SDHC dhe SDXC .Ka opsionin për Direct Print dhe bateri lithium-ion që çon deri në 250 fotografime. Dimensionet e kamerës janë 110.1 x 63.8 x 39.9 mm. Pesha duke përfshirë baterinë dhe memorie kartë është 300 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
8714574651620
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
172
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
1791C016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar, me zmadhim
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
110,1 × 63,8 × 39,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
300
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
922 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
40

Bashkangjitja Fotoaparat Canon PowerShot SX730 HS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE