Fotoaparat Kodak Astra zoom AZ527, i zi

Kodi i produktit:
222010
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
5184 x 3888
WiFi:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

342.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Astra Zoom AZ527 ju mundëson të ruani të gjitha memoriet e këndshme të jetës tuaj me kualitet të lartë, të pastër dhe me ngjyra ashtu siç i shihni me sy. Kamera vjen e pajisur me senzorin CMOS me 20 megapiksela dhe stabilizuesin optik të imazheve që ju mundëson të nxjerrni imazhet e përkryera, ka hapësirë për kartelë të memories SD apo SDHC, mban portet USB 2.0 dhe HDMI për lidhje me pajisje të tjera si dhe mban ekranin LCD me madhësi 3" që ju mundëson të kontrolloni të gjitha imazhet dhe t'i shihni ato me kualitet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Apertura minimale e lentes:
5.6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
8199000124914
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
223.6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.3
Kodi i prodhuesit:
819900012491
Lansuar:
8. 9. 2017
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar ultrazoom
Lloji i senzorit:
BSI CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
5184 x 3888
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
121,3 x 85,8 x 97,5
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
52

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE