Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Nikon Coolpix B500

Kodi i produktit:
186964
Apertura maksimale e lentes:
3
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
317.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Nikon Coolpix B500 është partner i përkryer për ruajtjen e përvojave tuaja jetësore dhe ambientit që ju rrethon. Mos bëni foto me telefon por përdorni këtë fotoaparat për të pasur foto të një niveli tjetër. Fotografimi me Nikon Coolpix B500 do të jetë i lehtë dhe zbavitës, në saje të dizajnit të aparatit që është i bukur, elegant dhe më e rëndësishmja, është shumë i lehtë për t'u përdorur. Senzori i imazhit CCD prej 16 MP ju siguron që të merrni imazhe me rezolucion të lartë, shpejt dhe me lehtësi. Ky fotoaparat ka diagonale të ekranit prej 3" dhe gjithashtu është i pajisur me WiFi e Bluetooth 4.1. Veç tjerash, ka 4 bateri AA, që zgjasin deri në 600 fotografi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089490214
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
160
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4
Kodi i prodhuesit:
VNA951E1
Lansuar:
5 Mars 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
113,5 × 78,3 × 94,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
542
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
40

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix B500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE