Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Sony Cybershot DSC-H300, i zi

Kodi i produktit:
145310
Apertura maksimale e lentes:
3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
280
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
207.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony DSC-H300 është një fotoaparat kompakt i përshtatshëm për përdorues profesionist dhe të rëndomtë. Me mundësitë të cilat ofron ky fotoaparat plotëson nevojat edhe të përdoruesve më kërkues. Lentet me kënd të gjerë e me zmadhim optik 35x, sistemi HS në mungesë të dritës, rezolucioni HD dhe shpejtësia e fotografimit janë vetëm disa nga karakteristikat që kontribuojnë në madhështinë e këtij fotoaparati. Fotoaparati me 20.1 milion pix ofron fotografi shumë të qarta dhe të mprehta. Ndërsa këto fotografi dhe video ruhen në MS dhe SD, SDHC, SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 127.5 x 89 x 91.7 mm dhe peshon 590g së bashku me bateri dhe kartelën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3
Apertura minimale e lentes:
5,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4905524957167
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
157,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
DSCH300B.CE3
Lansuar:
28 Janar 2014
Lloji i baterisë:
Alkaline, NiMH
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
Super HAD CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
127,5 x 89 x 91,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
590
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
495
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 800
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
280
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
35

Bashkangjitja Fotoaparat Sony Cybershot DSC-H300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE