Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Sony Cybershot DSC-WX500, i bardhë

Kodi i produktit:
172873
Apertura maksimale e lentes:
3,5
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
WiFi:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

387.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony Cybershot DSC-WX500 është fotoaparat digjital me opsione të mençura për të krijuar fotografi me kualitet të lartë, është i përshtatshëm për tu bartur si në xhep ashtu edhe në çantë dhe ofron lente të fuqishme me zmadhim optik 2.9x. Ky fotoaparat ofron lidhjen me WiFi-në e integruar dhe gjithashtu mund të lidhet edhe me telefonat e mençur përmes NFC dhe të bëni selfie përmes ekranit të palosshëm që është i bashkangjitur në aparat. Në përgjithësi, është një fotoaparat shumë praktik, fleksibil dhe me stil. Ndërsa ruajtja e fotove bëhet në kartela Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO HG Duo, SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e kamerës janë 101.6 x 58.1 x 35.5 mm dhe peshon 236 g së bashku me bateri dhe kartelën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,5
Apertura minimale e lentes:
6,4
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4548736014183
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
123
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,1
Kodi i prodhuesit:
DSCWX500W.CE3
Lansuar:
11 Qershor 2015
Lloji i baterisë:
Litium N
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar, me zmadhim
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Bardhë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
101.6 x 58.1 x 35.5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
236
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
209
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
18,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
30

Bashkangjitja Fotoaparat Sony Cybershot DSC-WX500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE