Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fujifilm Instax Wide Camera EX 300 D

Kodi i produktit:
INSTAX19
EAN:
4547410291735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16445795
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410291735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16445795
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Përmasat [H x W mm]:
167,8 x 94,7 x 120,9
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
612
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE