Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Filter Polaroid 55mm MC UV

Kodi i produktit:
260945
Diametër [mm]:
55
EAN:
8121470111668
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PLFILUV55
Lansuar:
18. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Filtri me cilësi të lartë absorbon rrezatimin ultravjollcë dhe gjithashtu mbron lentet nga gërvishtjet ose dëmtimet. Ai ndihmon në uljen e reflektimeve të sipërfaqes, ruan ngjyrat neutrale dhe transmetimin e dritës për imazhe të ndritshme. Është zgjedhja optimale për të gjitha llojet e imazheve dhe rezultatet e përsosura. Në të njëjtën kohë, një ndërtim i aliazhit të ngurtë që është rezistent ndaj dallimeve të temperaturës krijon një shtresë shtesë kundër ndotjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
55
EAN:
8121470111668
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PLFILUV55
Lansuar:
18. 5. 2019
Lloji:
Filtër
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE