Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kapak për lens të përparëm Nikon LC-N52, 52 mm, i zi

Kodi i produktit:
122613
Diametër [mm]:
52 mm
EAN:
4960759027894
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
JVD10601
Lloji:
Kapak

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania NIKON njihet si kompani e mirënjohur për prodhimin e aparatëve digjitalë dhe aksesorëve të tyre, kapaku mbrojtës i lens-it të përparmë Nikon LC-N52 me diametër 52 mm është kapak që përshtatet me aparatët me lentet fokale të përparme të aparatëve digjital me diametër 52 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
52 mm
EAN:
4960759027894
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
JVD10601
Lloji:
Kapak
Prodhuesi:
Nikon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE