Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf C-TECH PROTECT, AKC-05, i kuq

Kodi i produktit:
137547
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004804
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-05R

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit elektronik janë pajisje shumë të ndjeshme. Mund lehtë të shkatërrohen dhe gërvishten. Prandaj, është në të mirën tonë për ta pasur një këllëf për ti mbrojtur. Një i tillë është C-TECH PROTECT AKC-05, i cili është i dizajnuar për lexuesit elektronik të librave Pocketbook 624/626. Këllëfi C-TECH PROTECT AKC-05 është mbulese e fortë plastike i cili në anën e sipërme është i bërë nga lëkura artificiale. E-book i juaj do jetë i mbrojtur gjatë transferimit ose ruajtjes së të dhënave në mënyrë përfekte. Këllëfi ka prerje të formave speciale për të gjithë butonat dhe lidhësit, kështu që përdorimi i tij nuk ka ndonjë kufizim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004804
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-05R
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE