Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf për kamerë DiCAPac WP-S3

Kodi i produktit:
174930
Dimensionet e jashtme:
195 x 170
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8809176623189
Kodi i prodhuesit:
WP-S3
Materiali:
Polikarbonat, PVC, silikon

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këllëf për kamerë me qëndrueshmëri të lartë, e dizajnuar për kamera hibride digjitale (Canon, Panasonic, Nikon, Sony). Ky këllëf e mbron kamerën tuaj nga pluhuri, bota dhe mjegulla. Përmban shtresë të dyfishtë për mbrojtje nga gërvishtjet e vogla. Ju lejon ta vendosni kamerën tuaj pranë ujit, në plazh ose madje të notoni me të. Ky produkt përmban vrima të veçanta për vendosjen e gishtave, duke iu ofruar qasje dhe kontroll të lehtë mbi kamerën tuaj. Produkti është i përshtatshëm me Cannon Hybrid EOS M, M2, PowershotSX500IS, SX510IS Panasonic Hybrid DMC FZ / GF / GM / GX / LF Nikon Hybrid AW1 / J1, 2, 3, 4 / S1, 2 / V1, 2, 3, 4 Sony Nex Hybrid / Cybershot DSC / DSLR alpha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
195 x 170
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8809176623189
Kodi i prodhuesit:
WP-S3
Materiali:
Polikarbonat, PVC, silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
DiCAPac
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE