Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf silikoni Easy Cover për Nikon D3300

Kodi i produktit:
186460
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522288
I përdorshëm me:
Nikon D3300
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
ECND3300B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Easy Cover ofron këllëf të kualitetit të lartë për kamera dhe lente. Ky produkt i sofistikuar ka përdorim praktik gjatë fotografimit të përditshëm. Këllëfi mbrojtës prej silikoni EasyCover për Nikon D3300 zvogëlon rrezikun e dëmtimit të kamerës dhe mbron atë nga pluhuri dhe gërvishtjet, si dhe nuk e pengon përdoruesin gjatë punës së tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522288
I përdorshëm me:
Nikon D3300
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
ECND3300B
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE