Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtës Easy Cover për Nikon D7100

Kodi i produktit:
151209
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522158
I përdorshëm me:
Nikon D7100
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
ECND7100C

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellës apo mbrojtës i butë nga silikoni për Nikon D7100, ruan aparatin nga dëmtimet, pluhuri dhe gërvishtjet si dhe ka qasje të plotë në të gjitha butonat. Në paketë përfshihen edhe dy mbrojtës për ekran LCD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
8717729522158
I përdorshëm me:
Nikon D7100
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
ECND7100C
Lansuar:
23 Prill 2014
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Kamuflazh
Prodhuesi:
EASY COVERS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE