Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telekomandë e kamerës Rollei për Canon

Kodi i produktit:
237226
EAN:
4048805280049
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon EOS 1D, Canon EOS 1DS, Canon EOS 1DS Mark II, Canon EOS 1DS Mark III, Canon EOS 1DX Mark II, Canon EOS 5D, Canon EOS 5D Mark II, Canon EOS 5D Mark III, Canon EOS 5D Mark IV, Canon EOS 5DS, Canon
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
28004

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolloni kamerën tuaj me rehati dhe efektivitet në mënyrë që të kapni fotografitë e përsosura siç i dëshironi me ndihmën e telekomandës që ju sjell kompania Rollei për kamerat Canon. Telekomanda ju mundëson të kontrolloni butonin e shkrepjes në mënyrë që të bëni fotografi apo të inçizoni në çdo moment që dëshironi. Aksesori vjen i pajisur me kabllon prej 120 cm, mban ekranin LCD që ju mundëson të vendosni timer për prekjen e butonit si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805280049
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon EOS 1D, Canon EOS 1DS, Canon EOS 1DS Mark II, Canon EOS 1DS Mark III, Canon EOS 1DX Mark II, Canon EOS 5D, Canon EOS 5D Mark II, Canon EOS 5D Mark III, Canon EOS 5D Mark IV, Canon EOS 5DS, Canon
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi i prodhuesit:
28004
Lansuar:
26. 5. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Rollei

Bashkangjitja Telekomandë e kamerës Rollei për Canon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE