Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lente për kamera digjitale Olympus EW-M1220, e zezë

Kodi i produktit:
199527
Apertura:
2
Diametri i filterit [mm]:
46
Distanca e fokusit [m]:
0,2
EAN:
4545350047382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

867.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus EW-M1220 janë lente me dizajn kompakt që kanë një fokus të lartë që shërbejnë për të shkrepur foto të rastit si dhe foto nga largësia me distancë prej 0.2 m. Gjatësia fokale e këtij modeli është 12 mm. Ky lloj i lenteve është i dizajnuar për tu përdorur me kamera digjitale të serisë PEN. Duke iu falënderuar fokusit të shpejtë AF, me këto lente ju mund të shkrepni lehtësisht foto të rastit me kualitet të lartë. Lentet kanë një aperturë f2.0. Ky model i lenteve mund të përdoret me filterë që kanë diametër 46 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura:
2
Diametri i filterit [mm]:
46
Distanca e fokusit [m]:
0,2
EAN:
4545350047382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
12
Gjatësia minimale fokale [mm]:
12
Kodi i prodhuesit:
V311020BE001
Lloji i blicit:
Fikse
Lloji i lentës:
Fokus të fiksuar
Për lloj të senzorëve:
Micro 4/3
Pesha [g]:
130
Prodhuesi:
Olympus
Prodhuesi i lenteve :
Olympus

Bashkangjitja Lente për kamera digjitale Olympus EW-M1220 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE