Tripod XSories Mini Bendy Compact Tripod, portokalli

Kodi i produktit:
257495
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
BNDY1A003
Lansuar:
21. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
BNDY1A003
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat
Pesha [kg]:
0.45
Prodhuesi:
Xsories
Ueb-i i prodhuesit:
Xsories.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE