Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod XSories Mini Bendy Compact Tripod, portokalli

Kodi i produktit:
257495
EAN:
840786103416
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
BNDY1A003

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania XSories është e mirënjohur për prodhimin e aksesorëve për kamera të të gjitha llojeve. Aksesorët e saj ju mundësojnë të manipuloni dhe punoni me çfarëdo kamere me lehtësi dhe të krijoni imazhe të përsosura shumë thjeshtë. Në këtë rast ajo sjell tripodin fleksibil të krijuar me strukturë gome në këmbë. Tripodi vjen me dizajn modern dhe kompakt si dhe ka peshë të vogël 45g që e bënë të përsosur për ta pasur me vete kudo që shkoni. Këta tripod janë të dizajnuara për të gjitha llojet e kamerave me vidë universale prej 1/4 inch dhe mund të përdoren me disa produkte Xsories, si dhe kamera digjitale, kamera GoPro, iPhone, telefona Android ose pajisje të tjera të zgjuara. E pajisur me një fije klasike 1/4 "me top të rregullueshëm të kthyeshëm, dhe këmbët të ndërtuara nga goma për qëndrueshmëri maksimale edhe në terrene me gurë, terrene të pjerta etj. Tripodi vjen me ngjyrë të portokalltë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
840786103416
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
BNDY1A003
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat
Pesha [kg]:
0.45
Prodhuesi:
Xsories
Ueb-i i prodhuesit:
Xsories.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE