Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Canon EOS 2000D + lente EF-S 18-135mm IS

Kodi i produktit:
233181
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Pesha [g]:
475
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

972.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 81.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon paraqet kamerën digjitale kompakte EOS me një lente me refleks, duke u ofruar të gjithë entuziastëve cilësinë dhe shpejtësinë. Procesori më i avancuar i imazhit DIGIC 4+ me senzor APS-C me rezolucion prej 24.1 milion px, që ka një sipërfaqe prej 19x më të madhe se shumë celularë inteligjentë, atëherë ju lejon të kapni histori me një sfond të bukur të paqartë, madje edhe në kushte të pafavorshme ndriçimi. Fotografitë që rezultojnë mund të demonstrojnë plotësisht veçantinë e tyre. Fotot e marra paraqiten në ekranin me prekje 3 " me kënd shikimi 170 °. Kjo kamerë mundëson kapjen e videove në Full HD, mbështet teknologjinë Wi-Fi dhe ka një mori karakteristikash të tjera - të gjitha për t'ju ofruar cilësi më të mirë të imazheve. Kamera është e përshtatshme për kapjen e të gjitha momenteve të rëndësishme në sajë të fokusimit automatik të saktë dhe të përgjegjshëm. Përveç kësaj, me 3 korniza për sekondë, imazhet do të jenë shumë të sakta. Këto aftësi janë të mirëpritura gjatë ndeshjeve sportive apo gjatë lëvizjes. Nëse keni nevojë të krijoni shpejt një foto të përsosur, por nuk i dini cilësimet e duhura, le të veprojë automatikisht skena inteligjente për ju. Çdo gjë është e thjeshtë dhe e lehtë. Kamera ka 11 funksione përdorimi, 25 gjuhë, ndërfaqe USB dhe dalje mini HDMI. Kamera ofron mbështetje për kartat e memories SD, SDHC ose SDXC. Ajo ka bateri të rikarikueshme Li-ion LP-E10. Përmasat e saj janë: 129 x 101.3 x 77.6 mm. Pesha: 475 g. Paketa përfshin lenten Canon EF-S 18-135 mm IS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
8714574657387
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
2728C016
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
3+
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,3 x 77,6
Pesha [g]:
475
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
920000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Micro USB, mini HDMi, mbështet NFC, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Kamerë digjitale Canon EOS 2000D + lente EF-S 18-135mm IS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE